Estetik ve Plastik Cerrahi


Burun Estetiği
Burun estetiği (Rinoplasti), birçok insanın tercih ettiği estetik ameliyatlar arasında ilk sırayı alıyor. Doğuştan ya da sonradan oluşan deformasyonlar, çökme, kemik eğriliği, kıkırdak erimesi gibi sorunlar cerrahi yöntemlerle giderilerek kişiye estetik bir görünüm kazandırılır.

Liposuction
Halk arasında yağ aldırma adıyla bilinen Liposuction, vücut üzerinde biriken fazla yağların vakumla alınarak uzaklaştırılması işlemidir. Liposuction bir zayıflama operasyonu değil, bölgesel incelme işlemidir.

Kaş Tasarımı
Kaş tasarımı, çeşitli sebeplerden dolayı şekli bozulan ya da dökülen kaş yapısının, yüz oranına uygun şekilde tasarlanması işlemidir. Kadınlar kadar erkeklerin de rağbet gösterdiği kaş tasarımı uygulamasında doğallık esas alınarak kişiye estetik bir görünüş kazandırılır.

Botoks – Dolgu
İlerleyen yaş, çevresel etkiler, sigara ve alkol kullanımı zaman içerisinde kolajen oluşumunu durdurarak cildin elastik yapısını kaybetmesine ve sarkmasına sebep olur. Belirginleşmeye başlayan çizgilere ne kadar erken müdahale edilirse o kadar başarılı sonuçlar elde edilir.